CloseMT2 Private Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CloseMT2 Private Server

CloseMT2 Türkiyeye Damga Vurmaya Geldi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oyunun Kapalı Olma Sebebi

+3
WASP
hakanyusuf
[TL]Ouzhan
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
[TL]Ouzhan
Admin
[TL]Ouzhan

Oyunun Kapalı Olma Sebebi Empty
MesajKonu: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:06 pm

Arkadaşlar Oyun 21:20 De Reboot Attım Ve Sonra Acamadım... Server anaMakine İle Baglantısı Koptu Yarına Kadar Serverimiz Tkrar Aktif Olur...Hesablarla İlgili Hicbir Sorun Olmicak Hesablar Aynı Kalcak...Belirli Bir Saat Veremem Arkadaslar Sunucunun MSn Acmasına Baglı Belkı Gece Acar Belkı Gundur Ama Yarın Acılacaktır Server...

Suclu Bulan Suclu Bulur..

Ama Emin Olun Yaptıklarımız Daha İyi Bir Oyun İçin...

Serverde Az Adam Vardı Sımdı Böle Oldu Kimse Kalmaz Diyeceksiniz...

Serverde Az Adam Olsun Ama Emegiyle Oynayan Adam Gibi Adamlar Olsun Biz 10 Kişide Oynariz...

Herkese Teşekürler...

Herkese İyi Forumlar...

[TL]TeAmo

En son [TL]Ouzhan tarafından Ptsi Ağus. 30, 2010 9:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://closemt2.yetkin-forum.com
hakanyusuf

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:07 pm

yuh artik ya reboot nie ationuz oho ho yarin full event olsun o zaman ox eventi 6 kere cikarirsin ve col eventi 12 ve gece 12 de olsun
WASP

WASP

MesajKonu: ?!   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:09 pm

Peki ne zaman açılır tahminen saat verebiLirmisin?[b] Suspect Crying or Very sad Embarassed
16NaRiTa16

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:09 pm

sen oyunu acta bsver eventı
hakanyusuf

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:10 pm

gunde 1 reboot atilsin bune gm ya rebotu gunde 1 kez atin 4 5 kez ationuz dier pvplerde en az 1 atilio
16NaRiTa16

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:12 pm

gm ne yapsın yok sunu ekle yok sunu kaldır yok ox eventı yap evnt ıstemesenız bunlar olmazdı
hakanyusuf

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:14 pm

eventden digil ikide bir reboot atilio
16NaRiTa16

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:16 pm

gm ox eventınde hata olgu ıcn reboot attı. hem reboot atmadıgındada suclu yıne gm oluyor atıncada gm suclu oluyor.
WASP

WASP

MesajKonu: ?!   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:16 pm

GM Lerede hak vereLim arkadasLar ztn bugun cok baslarını sisirdim Very Happy Very Happy afro
hakanyusuf

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:18 pm

biliom da diger pvplerde ilk acildigindan beri bir reboot o zaman haletsinler gmnin sucu yok ama herseyi bi konuda haletsilen yeter
[TL]Ouzhan
Admin
[TL]Ouzhan

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:18 pm

Arkadaşlar Sorun Bende Ama Reboot Biri Birbirini Tutmuyor Yani Daha Demin Ox Event Ayarlamak İcin Reboot Attım Ama Birdaha Acılmadı Server
Sunucumu Geldigi Zaman Hemen Sorun Haledilecektir...Hesablar Yedekleri Alındı Herhangi Bir Sıfırlamaya Karsı Yedekler Devreye Gircektir...

[TL]TeAmo
hakanyusuf

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:20 pm

oke gm kardes dikatli olun o zaman ama geceye 2 de 3de bitirirseniz sevinirim ya da sabah 6ya
•RondeL•

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:24 pm

[b]Ben demistim benim durum icin bi reboot at diye atmadin bak bole oldu. Bari reboot atmadan once benim isi halletseydin ole kapali kalsaydi server Razz Razz
Vermilion

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:42 pm

O kadar reboottan sonra beklediğim bi olay Very Happy
WASP

WASP

MesajKonu: xD   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 10:16 pm

sen çok konuşma onur xD ! afro
•RondeL•

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 10:19 pm

WASP sen beni nerden tanıyon Very Happy
hakanyusuf

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 10:21 pm

ronder konula ne ilgisi var :s
WASP

WASP

MesajKonu: xD   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 10:21 pm

aynı sitede oturduğumuzdan olabiLirmi? afro Very Happy
Vermilion

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 10:22 pm

arkadaşlar lütfen flood yapmayın
[TL]F9

[TL]F9

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 11:08 pm

Vermilion demiş ki:
O kadar reboottan sonra beklediğim bi olay Oyunun Kapalı Olma Sebebi Icon_biggrin

Sen rebot neden atılıyor ne ise yarıyor biliyormusun arkadasım biz bi tarafımızı bosunamı yırtıyoruz tam bir seyi yapıyoruz siz yeni bir sey istiyorsunuz isteklerinizin hemen hemen hepsine cevap vermek mumkun degil bunlar yerine bizi destekleseniz olmazmı bakın saat gecenin kacı isten gelmisiz bunla ugrasıyoruz biraz ılımlı yaklasın rebot atılması yenilik eklenmiş olması veya kotu olan bir seyi duzeltmek amacıyla atılması anlamına geliyor. Dier pvp lerde rebot atılmıyor diyen arkadas o pvp ler +9 çeliklerin zırhcılarda satıldıgı pvp ler onların omru yok niye anlamıyorsunuz biz uzun ömürlü server kurmaya calısıyoruz amacımız sizlerin oyun oynayabilmesi gece 4 lere kadar online olup surekli ugrasıyoruz bu gune kadar bu sw de lag gordunuzmu bug da kalan car duydunuzmu yapmayın birazda bizi dusunun eleştiri yaparken bunları dusunerek yapın
hakanyusuf

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 11:16 pm

oyunda ben bugda kaldim mesela kendi kendine 97 lvlara atio su ejderhasinin onune yada isinlandiktan sonra oyundan atio bole olmaz sorunsuz calisin madem bu kadar saat ugrascaksaniz butun sorunlari cozunde biraz rahatlayalim :d uzun omurlu die ikide bir reboot atma anlamina gelmez
Vermilion

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 11:36 pm

[TL]F9 demiş ki:
Vermilion demiş ki:
O kadar reboottan sonra beklediğim bi olay Oyunun Kapalı Olma Sebebi Icon_biggrin

Sen rebot neden atılıyor ne ise yarıyor biliyormusun arkadasım biz bi tarafımızı bosunamı yırtıyoruz tam bir seyi yapıyoruz siz yeni bir sey istiyorsunuz isteklerinizin hemen hemen hepsine cevap vermek mumkun degil bunlar yerine bizi destekleseniz olmazmı bakın saat gecenin kacı isten gelmisiz bunla ugrasıyoruz biraz ılımlı yaklasın rebot atılması yenilik eklenmiş olması veya kotu olan bir seyi duzeltmek amacıyla atılması anlamına geliyor. Dier pvp lerde rebot atılmıyor diyen arkadas o pvp ler +9 çeliklerin zırhcılarda satıldıgı pvp ler onların omru yok niye anlamıyorsunuz biz uzun ömürlü server kurmaya calısıyoruz amacımız sizlerin oyun oynayabilmesi gece 4 lere kadar online olup surekli ugrasıyoruz bu gune kadar bu sw de lag gordunuzmu bug da kalan car duydunuzmu yapmayın birazda bizi dusunun eleştiri yaparken bunları dusunerek yapın

GM zaten o mesajımı söylerken eleştirim tamamen Ox ox diye tutturan oyunculara yönelikti yanlış anlaşılma olmasın.Bizde biliyoruz keyfinize reboot atmadığınızı.İyi çalışmalar.
[TL]Ouzhan
Admin
[TL]Ouzhan

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptySalı Ağus. 31, 2010 12:09 am

Hakan Yusuf O Sorunun Bizden Kaynaklandıgını Sanmıyorum Ayrıca Su Ejderhasını Kesebilme Sansın %1 Kadar Bişi Ha Nasıl Kesersin 4x Kulanarak Ama O Sorun Bizden Kaynaklı Deil Anlatabildim Bizim Sunucu Makinemiz 1 Gb Dir... Sen O Sorunun Cözülmesi İcin 4 Gb Ram Lazım Anlatabildimmi Simdi [TL]F9 Un Dedigi Gibi Bizide Anlayın Diyorsunki Bazi Pvplerde Celik Vs Vs O serverler Full Dolu Demi Ne Güzel Ama O Serverdeki Laga Bak Bakim Diyorsunki Reboot 1 Kere Atılıyor Peki Atıldıkdan Snra O Laga O Makine Dayana Bilirmi... Sölermisin Başka Pvp Lerde Hangi GM Size Cvp Veriyor... Hangi GM Size Oyuncu Oldugunuzu Belli Ediyor... Yani Anlican Biz Ne Yapıyorsak Oyunu Güzelleştirmek İcin Yapıyoruz Tartışma Olmasın Kardeşlik Olsun Diye Arkadaslık Ortamı Olsun Diye... Simdi Anlayışlı Davranan Arkadaslara Teşekürler Bizi Anlamadan Etmeden Suclayan Arkadaşlar Birazdaha Düsünün...

[TL]TeAmo

[TL]F9

[TL]F9

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptySalı Ağus. 31, 2010 12:15 am

hakanyusuf demiş ki:
oyunda ben bugda kaldim mesela kendi kendine 97 lvlara atio su ejderhasinin onune yada isinlandiktan sonra oyundan atio bole olmaz sorunsuz calisin madem bu kadar saat ugrascaksaniz butun sorunlari cozunde biraz rahatlayalim :d uzun omurlu die ikide bir reboot atma anlamina gelmez

sana birileri anlatmadı mı degisiklik yapıldıgı zaman reboot atılması gerektigini bunları ogretmedilermi konusmayı iyi ogrenmissin bari bunlarıda ogre sorunsuz olması icin yırtınıyoruz arada bi hata veriyor arıza olabiliyor biz bunları duzeltmek icin cabalıyoruz eleştiri yaparken bunları bilip yapın diyoruz bir kere bug da kalmıssın gece gunduz buglu serverler biliyom ben sanmaki sadece burda ogrendim oyunu ben butun pvp leri biliyorum
hakanyusuf

MesajKonu: Geri: Oyunun Kapalı Olma Sebebi   Oyunun Kapalı Olma Sebebi EmptySalı Ağus. 31, 2010 12:15 am

ben sizi suclamiyorum diger pvplerdede ilgilenen gmler gordum onlar 20 yasindadi 30 yasindaki cogu gmler hic ilgilenmiyor 20 yasindakiler cok ilgilenio az 30 yasinda ilgilenen gordum gordum sizede hak veriom ama lagsiz rebotsuz bole 10 tane pvp gordum onlarin da 1 gb ama ikide bir reboot olmuo adamlar 30 dakikada butun sorunlari haledio gun de 4 5 kez atiyorsunuz onun yerine 1 atabilirsiniz bu zor bise degil ki 30dk ugrasin ya da 1 saat farketmez yeter ki sorunlar cozursun arkadaslik ortami var ama bazilari dalip duruo biz bundan bitik serbest seyini kaldirin ki itemi calmasinlar ya da kesmesinleer birbirini yani herkes bunu istio ya bu arada [TL]F9 sen gm degilsin bu arada ben senden cok pvp oynadim ama gmlik yapmayi istemedim gm oldum anladim sen gm olmadigin icin anlayamasin

En son hakanyusuf tarafından Salı Ağus. 31, 2010 12:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Oyunun Kapalı Olma Sebebi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Oyun Neden Kapalı Oldugu hakkında Gerekli Bilgilendirme